Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elküldött a magánpszichiáter,...

Elküldött a magánpszichiáter, veletek történt már ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fél évig jártam a magánpszichiáterhez. Kifizettem, beszélgetésenként egy valag pénzt, majd az utolsón közölte,hogy szerinte járjak inkább a kórházba pszichiáterhez. Azért mentem el hozzá mert súlyos alvászavaraim mellett bipoláris depresszióm és súlyos antiszociális zavaraim vannak amiket ő meg is állapított, rászoktatott egy gyógyszerre, de szakvéleményt nem adott róla, mondván, nem kell az nekem, hisz ha hozzá járok akkor ő mindig felfogja írni. Azonban nemrég közölte, hogy járjak inkább a kórházba, ne hozzá. Az ambuláns lapomra olyan dolgokat írt amiket én nem mondtam, például,hogy nem tudom finanszírozni a magánorvost így inkább kórházi kezelést javasol, holott én egy szóval sem mondtam, hogy ne tudnám finanszírozni sőt örültem neki,hogy végre van egy orvos ak szóba áll velem. Továbbá azt is ráírta, hogy az alvászavarom megszűnt amit szintén nem mondtam, tekintve, hogy nem szűnt meg. Hogy miért írta ezt az ambuláns lapra, arra nem kaptam választ, telefonhívásra nem reagál, facebookon nem ír vissza.


Az ambuláns lapon szerepel, hogy milyen gyógyszert szedek, viszont kevesebb miligrammban mint amennyit valójában szedek és amennyi eleve felvolt írta (300mg volt felírva, ő 100-at írt a papírra).


Nem voltam neki szimpatikus, valószínű, pedig nagyon kedves voltam, és figyeltem arra is mit mondd, megfogadtam a tanácsait viszont már az elején éreztem, hogy nem vagyok neki szimpatikus, holott ő az volt nekem.


Veletek történt már olyan, hogy magánrendelésről lettetek elküldve? Mert én ilyet még nem hallottam, és ráadásul az ambuláns lapomon sem az igazságot írta le, mert se olyat nem mondtam, hogy ne tudnám fizetni a havi 1 kezelést, mert tudnám, se olyat nem mondtam, hogy megszűnt az alvászavarom amivel immáron 9 éve küzdök és a gyógyszer 300mg segített az alvásomban.


Jövő héten megyek a kórházba szakvéleményt kérni, mert tőle azt se kaptam. Nem értem én ezt.



2018. jún. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Engem még nem küldött el pszichiáter.
2018. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon furcsa, nem hiszem hogy normális lenne, főleg hogy a lapodon hazudott. A kórházban mindenképp mondd el, hogy sokkal nagyobb dózist szedetett veled. Nem tudom ott látják-e a rendszerben, ügyfélkapun lekérhető a betegéletút, és a kiváltott gyógyszerek listája, esetleg nyomtasd ki bizonyítékként. Szerintem egy pszichiáternek az lenne a dolga, hogy segítsen megoldani a problémáidat, nem rászoktatni az altatóra.
2018. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi de azt irtad hogy vegre egy doki aki szoba all veled. Ezek szerint mas is elkuldott mar? Amugy a facebookon ne keress egy orvost, ezt nem illik.

A korhazban mondd el hogy nem az van a papiron aminek kene. Mondj el mindent. A magant meg ne sajnald, talalsz jobb dokit.

2018. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő adta meg a facebookját még a kezelés elején, hogy itt tartsuk a kapcsolatot. Igen, végre valaki , mert eddig nem jártam magánrendelésre csak a kórházba ahol viszont 4 perc beszélgetés után felírtak valamit és kérték a következőt.
2018. jún. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!