Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek okozhatnak mentális...

Ezek okozhatnak mentális zavarokat?

Figyelt kérdés

A Youtube-on lehet találni olyan videókat,amik enyhén szólva is morbidak.

Ilyenek,pl:


[link]


[link]


Ezektől lehet valaki paranoiás vagy akármi?



2018. jún. 21. 03:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy egészséges ember ha megnéz 2-3 ilyen videót, nem lesz semmi baja. De ha egy labilis személyiségű ember éjjel-nappal ilyeneket néz, akkor bizony nem fog jót tenni neki. Érdekességképpen elmondom, hogy a muzulmán terroristákat az amerikai katonák gyakran vallatták heavy-metállal. Bezárták Abdult egy ablaktalan szobába, és tőhangerőn nyomatták a hörgős-sikítozós metált. A mélyen vallásos muzulmánok ettől hamar megtörtek. De én pl szeretem a metált, egész nap ezt hallgatom, és semmi bajom sincs tőle. Most jön a lényeg! Mert én úgy kezelem, hogy ez is csak egy zene. Aki nagyon beleéli magát pl a szövegbe, hogy sátán, meg halál, az bekattanhat egy idő után.
2018. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább az amcsik a terroristák.
2018. jún. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!