Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a pszichopaták jellemzői?

Ezek a pszichopaták jellemzői?

Figyelt kérdés
Egy fiúval ismerkedem interneten. Még csak 2 napja beszélünk, de már az anyjának is beszélt rólam. Állandóan dicsér, azt írja szép vagyok. Szíveket és szíves puszikat küld. Azt írta hogy szerelmes belém, és szeretne engem boldoggá tenni. Azt mondta hogy a volt barátnőjével szakított, mert őt megcsalta, és hogy általában az történik vele, hogy átverik. Azt állítja hogy egy nap sokszor megnézi a képeimet, és már a telefonjára is leszedte a képeimet.
2018. jún. 28. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek semmi köze a pszichopata jellemzőihez.
2018. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Hitler is így kezdte, és nézd meg, mi lett belőle.

Kicsit nem figyelsz oda, felgyújtja a várost, amiben élsz.

Neked annyi.

2018. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek a szerelmes pasik jellemzői. Vagy a nagyon kanosaké...
2018. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább szerelmes és kicsit balfac, de semmi képp nem pszichopata :D
2018. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagy nem, ez a viselkedés beteges és nem normális, szóval lehetőleg rekeszd be a társalgást.
2018. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan azt mondta, hogy szép vagy?! Igen, ő pszichopata. Köszönjük, hogy jelentetted, intézkedünk.
2018. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De jót nevettem a kommenteken....😂😂

De hogy én is válaszoljak, pszichopata nem, max szexuális ragadozó aki a képeidet azért töltötte le hogy kielemezze a finomabb részeket és a gyenge pontjaidat.

Persze hogy dícsér mint az ínyenc a marhabordát... Hmmmm. Meg is jött az étvágyam...

2018. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na jó, csak vicc volt... Valszeg elege lett a sok csalódásból és ezért olyan boldog mert érzi hogy te rendes lány vagy.És kicsit talán túlságosan rajongó... Ennyi.

Remélem majd élőbem is találkoztok.Aztán majd látod...

2018. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettol meg nem pszichopata, de a viselkedese nem normalis, en is akadtam mar ossze ilyennel. Es tenyleg nem volt normalis az illeto. Betegesen ragaszkodo volt es csimpaszkodo es mentalis betegsege is volt.
2018. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!