Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamennyi szàzalèkot adnak...

Valamennyi szàzalèkot adnak ezekre? Leszàzalékolàs?

Figyelt kérdés

Nagyfokù agytörzsi vezetèsi zavarom van. Ami azt jelenti, többek között egyensùlyzavarom, sokszor tèrben nem jòl tájèkozòdom.

Emelett ciklotìmiàm, szorongó szemèlyisègzavarom van. Naponta 3-szor kell nyugtatòt bevennem. Amitől elaszom. Egy tanfolyam alòl felmentettek emiatt. Aztàn suliba szerettem volna menni cukràsznak tanulni, de ezek miatt nem feleltem meg. Aztàn gimibe jàrnèk mèg, de sokszor meg kell szakìtanom, mert gyògyszer mellett is sìrok, félek, remegek, ès be is alszom, nagyon hamar fàradok szellemileg. Van amikor a remegèsek miatt félnek tőlem. A hàzbòl egyedül nem merek kijárni, sokszor vagyok rosszul.


20/N


2018. jún. 29. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*elalszom
2018. jún. 29. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak ezekről orvosi dokumentumaid, leleteid, akkor esélyes, hogy leszázalékolnak. Ha nem, akkor nem.
2018. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy egész aktám van, sajnos...
2018. jún. 29. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Találtam neked hasznos cikkeket.

Viszont tavaly ment nagybátyám leszázalékoltatni magát (40 évesen), a százalékot megkapta, de pénzt nem, mert nem volt neki 10 év szolgálati ideje.

2018. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ágy amelyben alszol, mennyire kényelmes?


Elalvás előtt milyen gondolatok, érzések kavarognak benned?


Család, rokonok? Barátok, ismerősök?

2018. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!