Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudatmódosító nélküli haluciná...

Tudatmódosító nélküli halucinálás hová vezethet ez?

Figyelt kérdés
néha látok olyanokat ami nincs is . ez otthontól kezdve az utcáig mindenhol előszokott fordulni bár már oda se bagózók ha olyat látok mert tudom ,hogy csak agyszülemény.a tükörtöl kezdve nappal egészen éjjeli árnyékokkal minden hol becsap engem a saját agyam. ez durvulhat?
2010. jún. 17. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
háziorvos...majd továbbküld neurológiára
2010. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de ez csak 1 éve van kb. és nem nagyon akarok ilyennel orvoshoz menni mert arról bizony papír lesz. és én tűzoltó akarok lenni ott pedig bizony ezt nézik rendesen.
2010. jún. 17. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen nézik, mert lehet, hogy egy ilyen szakmában emiatt emberek halhatnak meg. Ezzel orvoshoz kell menni akár agydaganat is lehet.
2010. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
én meg milliomos akarok lenni, de ezért nem fogok megölni senkit...arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy egy műtéttel korrigálható a problémád, de ne foglalkozz vele, legyél tűzoltó és haljanak meg miattad páran
2010. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Időben kezeltesd magad és gyógyultan az álmod is megvalósulhat!


Nem nyomoz a tűzoltóság arról hol és miért kezeltek, ellenben olyan komoly alkalmassági tesztsorozat van, amit nem fogsz tudni becsapni.

2010. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
egy két válaszoló úgy beszél mintha már valaki élete is száradna a kezemen de nem .pszichologusnál voltam már aki teszteket dugott az orrom alá és normálisnak titulált bár neki ezeket nem említettem.
2010. jún. 17. 18:08
 7/18 A kérdező kommentje:
azt még kihagytam ,hogy a halucinálás alatt én nem azt értem mint amit a tévébe láttok ,hogy a pucér állat futkározik az utcán és kiabálja ,hogy kerget a sátán hanem csak a szemem sarkába látok (periférikusan) olyanokat ,hogy fogmosás közbe mintha nem hajolt volna le a tükörképem mikor én igen meg este az árnyékokat "suhanni" meg enyhén vibrál néha a szemem sarka. még azt se tudom igazán ,hogy ez szem vagy mentális probléma.
2010. jún. 17. 18:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon is durvulhat. Lappango schizophrenia előhírnöke is lehet.

Tudod én meg taxis szeretnék lenni, ez nem olyan nagy álom, de nekem ez volt az álmom, én meg epilepsziás vagyok, ezért felügyelet nélkül nem vezethetek. :( Sajnos van ilyen, igaza van az előzőeknek, vizsgáltasd ki magad.

2010. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a pszichológus az esetleges szervi bajodon nem tud segíteni, pláne, ha a tüneteid se mondod
2010. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyik ismerösöm aki kőkeményen hallucinál és beszélget is velük, lazán átveri mindig a pszichiáterét is és a pszichológusát is, sima depressziósként kezelik.
2010. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!