Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami mentális betegsége lehet?

Valami mentális betegsége lehet?

Figyelt kérdés
Még csak egy hete járunk. Állandóan bókol nekem, mindig kedveskedik valamivel. Néha már még mintha túlzásba vinné. Pedig még alig ismerem. Egy nap többször is telefonál, megkérdezi, hogy mit csináltam. Már az első randin szinte felvetette a házasság fogalmát. Szerinte bennünk sok a közös, szeretne engem boldoggá tenni. Amikor telefonáltunk le akartam tenni a telefont, erre mondja hogy biztos leakarom rázni.
2018. júl. 6. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Már miért lenne mentális betegsége?! Inkább neked van üldözési mániád. Csak kedves akar lenni. Persze az esküvős dumát el ne higyjed!
2018. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nem ismered eléggé.Lehet nem akar elveszíteni, ezért viszi túlzásba.Lehet fogalma sincs, hogy kell egy lánynak udvarolni, emiatt túlreagál mindent.

Mondd el neki, neked ez miért nem jó, ha ezt csinálja, tényleg szakítás lesz belőle, mert ez túl sok.Beszéld meg vele, komoly módon.

Ha nem ért belőle, vagy rosszul reagál rá, akkor tényleg szakíts vele.Akkor majd kiderül, van-e valami pszichés baja.Nem akarlak ijesztgetni, de vannak férfiak akik a szakításra totál bevadulnak, akár ölnek is, úgyhogy légy résen, figyeld a reakcióit, és ha kell, kérj segítséget.

De az is lehet, ha megszokja hogy vele vagy, csökkennek ezek a nemkívánatos bókolások, telefonálások.

2018. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!