Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Részegen könnyebb öngyilkosság...

Részegen könnyebb öngyilkosságot elkövetni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem sehogy sem könnyű.
2018. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Aki ebben a kérdésben gyakorlati tapasztalattal szolgálhat, az értelemszerűen csak "nem" választ fog adni. Az elméleti okoskodás meg nem ér semmit. Na, akkor mégis milyen választ vártál?
2018. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg, csak el ne felejtse közben az ember, hogy tulajdonképpen miért is ment ki a vasútra...
2018. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én tavaly a mélyponton voltam, hát öngyilkos akartam lenni. Kimentem a vonathoz, rejtett helyre, nagyon leittam magam és a sínre feküdtem. Nem tudom mennyi ideig lehettem ott, de a vonat kürtre magamhoz tértem és teljesen kijózanodtam egyik pillanatról a másikra! H veszély van a test turbó üzemmódra kapcsol és levetettem magam önkéntelenül a sínekről. Újra nem próbálom meg, úgy se tudom megtenni.
2018. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szenes43 ***** válasza:
37%
Arra ügyelj hogy annyit igyál hogy nehogy eltéveszd és a másik sínen megy a vonat mert ami utána jön,hát az szar érzés hogy még ehhez is hülye vagy.
2018. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg könnyebb, de semmi képp nem könnyű. Ahhoz, hogy megtedd nagyon el kell határoznod magad. De inkább ne legyél öngyilkos!
2018. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal... Én csakis úgy csinálnám! Ez el van döntve részemről. (Az nincs, hogy öngyilkos leszek, csak a módszer.)
2018. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy sem könnyű vagy fájdalommentes. Fordulj orvoshoz és gyűjtsd össze a dolgokat, amiért érdemes élni m Tudom, ezt k. u.rva könnyű mondani és elfogadni nehezebb, mert sajnos én is voltam nagyon mély ponton, ami jelenleg is tart. Jobbulást, menni fog!
2018. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részben biztos könyebb, de ha tényleg az akarsz lenni mindenáron akkor csak úgy tedd, ha józanul is megtennéd. Minden olyan dolgot akit csak részegen tudsz meg tenni azt lehet, hogy nem kéne.
2018. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem, de mi a fenét filózgatsz
2022. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!