Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki eszik minden nap homokot?

Ki eszik minden nap homokot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint egy éve nagyon kívánom a homokot. Tudom, pica betegség stb. Nap mint nap ha pl sétáltatom a kutyám, akkor lent eszek egy kis földet, vagy volt már olyan hogy eső után szedtem tasakba nedves földet és azt ettem este. Játszó térre is szoktam menni, a homokozós homok annyira isteni. Onnan is szoktam szedni és haza hozni. De most nincs itthon és úgy hiányzik. Vannak nagy 25kgos homokozó homokok, abból fogok inkább majd be szerezni. Ki az aki még gyakran szokott homokot vagy földet enni?
2018. júl. 15. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ilyen kérdést engednek, a fizika és matematika előadásosat tiltják.
2018. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit izéltek, ez egy komoly pszichiátriai kényszerbetegség. Van, aki mást eszik, ami nem ehető kategória. Egyébként én is hasonló vagyok, imádom az eső utáni föld szagát, néha beleharapnék, de nem enném meg semmi pénzért se, hiába a késztetés. Fordulj orvoshoz.
2018. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kérdező,én vagyok a kavicsos.Kicsiket eszem és az a jó hogy ingyen van.
2018. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Felmegy az agyba, aztán homokszemek kerülnek a fogaskerekek közé és még többet fogsz kívánni belőle.
2018. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!