Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa, Rilex, Anafranil....

Scippa, Rilex, Anafranil. Ezek mennyire hatásosak és erősek?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve fennálló kényszerbetegségre, generalizált szorongása és ezekkel társuló tünetekre kaptam ezeket, mert már a napi dolgaimat se tudtam elvégezni szinte.

HAS: 28 pont a leleten ez van.

Scippa 10mg -ból reggel 1-et kell, Rilex 2.5mg-ból 2x fél, Anafranil 25mg este 1.

Ma van a 3. napja hogy beszedtek őket, első nap kicsi hányinger volt, tompultság, majd memóriazavar (pl.: ültem és az gondolkodtam hogy az előbb mit akartam csinálni és nem jutot eszembe csak kicsit később) pici szédülés, de ami a legrosszabb az a tenyérizzadás, szó szerint csöpög a tenyeremből a víz, viszont kezdem magam kicsit jobban érezni. Ezek a tüentek elmúlnak majd? ha igen kb mikor? Azt olvastam ,hogy a rilex-et max pár hétig szabad csak szedni a betegtájékoztatóba ez van. De miért? És utána fog ez helyett hasonlót felírni? Mert úgy tudom ,hogy az antidepresszánsokhoz kell szedni nyugtatót is. Az analfranil miért kell ezek mellé? Az nem ugyanaz kb. mint a Scippa? És a libidó csökkenésre mint mellékhatásra lehet szedni ezek mellé potencianövelőt? Ugy hallottam szabad. Köszi 31/F



2018. júl. 27. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
39%

Én gyógyszer helyett inkább gyógyteákat javasolnék (macskagyökér tea, orvosi citromfű tea.)


Kiváló szorongásoldónak ismerem a felsoroltakat.


Szülők/rokonság? Testvérek/unokatestvérek? Munkahelyi ismeretségek/barátságok? Haverok?


Kedvenc hobbi/szabadidős elfoglaltság?

2018. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!