Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire furcsán az elmúlt 2-3 évben?

Figyelt kérdés
Mostanába annyira sok gondoltat jár a fejemben és annyi mindenen filozofálok,olyan dolgokat képzelek el magamban aminek szinte semmi értelme sincs és akkor néha elgondolkozok azon hogy kezdek megbolondulni?Olvastam olyat hogy a kamaszok nagyon nagy szellemi,tesi,stb változáson mennek keresztül,de hogy ennyire nagy változásokon?Lassan már ki kéne ebből az állapotból kerüljek 17 évesen vagy nem?Nem szeretnék senkinek se erről beszélni mert félek hogy aztán azt fogják rólam hinni hogy megbolondultam. :(
2018. aug. 3. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Picit tudnád részletezni? Akár privátban is, ha gondolod. Nekem is voltak/vannak hasonló gondjaim, hátha tudunk segíteni egymásnak.
2018. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!