Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig féltél egyedül elmenni...

Meddig féltél egyedül elmenni valahova pl. Moziba, kocsmai koncertre ilyen helyekre? És miért féltél/félsz?

Figyelt kérdés

19/Fvok. Attól félek, hogy belémkötnek, utcai verekedés történne, vagy rablás..

Vékony vagyok, mert vmi betegségem van, de magas vagyok. Mi a baj a gyávaságommal? :/

Kort/nemet kérnék.



2018. aug. 9. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Moziba 13 éves koromtól megyek

Első koncertemre 16 évesen mentem

Kocsmába nem járok(ha megyek akkor se egyedül)

Egyéb helyekre se félek elmenni.


Ne félj, max megbámulnak, belédkötni nem fognak ha nem provokálsz senkit. Persze vannak kivételek, de nem általános dolog hogy aki egy kicsit is eltér az átlagtól belekössenek


20l

2018. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor az idegennek bámulnak engemet az nem gond, és nem szoktam senkit sem provokálkatni. Veled még nem történt probléma? Például kiabáltak rád, vagy röhögtek téged stb....

Köszi.

2018. aug. 9. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy történt, mindenkivel megesik. Nekem lányként ilyen alkoholista hajléktalanok vagy parasztok szólogatnak be, de nem sűrűn. Nyilván arra, hogy mennyire pörgetnének meg a pár centis farkukon szltb. Szánalmas, én ezzel már nem is foglalkozom.


(#1)

2018. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En kb 23 eves koromig nem mertem, attol feltem, h nyominak neznek, h nem volt kivel mennem, meg h bedepizek majd azon, h egyedul vagyok es nem fogom elvezni a filmet, v amiert mentem. Aztan kiprobaltam es nem volt rossz. Azert masokkal nagyobb elmeny egyertelmuen.

27N

2018. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Moziba nem félek elmenni egyedül, voltam is már.


Koncertekre meg kocsmába már más kérdés, azon kívül, hogy alapból nincs a természetemben, hogy elvágyjak ilyen helyekre, én is attól félek, hogy belém kötnének, mivel lány vagyok, kb naponta kapok beszólogatásokat ha egyedül vagyok.


17/l

2018. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!