Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire lehet betegnek...

Mennyire lehet betegnek mondani azt az embert aki hasznalt noi bugyikat “gyujt”?

Figyelt kérdés
Valaki gyujti innen ?
2018. aug. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon!


Ugyanitt használt bugyi eladó! :D 100 ezer ft/ db.

2018. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon beteg. Remélem legalább kimossa, nem ott szagoskodik.


Meg is érteném ha nem lenne kapcsolata. Dobd ki a francba az egészet és ne a beteges szexuális vágyaidnak élj

2018. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Használt büdös zokni is jó??? Megáll már a sarokba.
2018. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a használt női bugyikban pont a szag a lényeg. Japánban állítólag lehet ilyet rendelni is, kihozza a futárszolgálat. :)
2018. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor szagolgassátok mások váladékát!!
2018. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szomszédunk (kb 70 éves volt ekkor) az elbérlője szennyeseiből túrta ki a bugyikat, azokat szagolgatta. :D Nem is sokáig maradtak az albérlői :D :D
2018. aug. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen rendben van. Az ősszes volt nőm bugyija megvolt. Amég a legutobbi volt csajom meg nem találta, és ki nem dobta :( pedig elég szép gyűjtemény volt.
2018. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Inda12345 válasza:
Én gyüjtök.már egy kisebb vagyont költöttem erre a "hobbimra"
2018. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mért lenne beteg. Ha szexuálisan arra gerjed, hogy egy nő használt bugyiját fogdossa ahoz mi közöd van neked vagy nekem.


Ettől még lehet teljesen normális ember, az hogy a 4 fal között mit csinál nem érdekel amíg nincs kihatása a külvilágra.


Ha használt női bugyiban szeretne járni és csak abban (azaz más ruha darab nem lenne rajta), akkor bajom lenne vele, meg betegnek tartanám, de az hogy otthon mire gerjed kicsit sem érdekel.


Tőleg a kanapéjába is csinálhatk egy lyukat és azt is dughatja egész nap ... kicsit sem érdekel. Ettől nem lesz beteg, csak normáltól eltérő dologra gerjed szexuálisan.


(Nem gyűjtöm, nem azért állok ki mellette :) )

2018. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!