Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki esetleg tudna segiteni?

Valaki esetleg tudna segiteni?

Figyelt kérdés

Szorongasos-panikbetegsegem van.

Nagyon valtozoan vagyok, egyszer jol egyszer nem.

Maganorvosom van de nem sokra megyek vele.

Rivortilt szedem de par napja annyira rosszul erzem magam hogy mar nem birom. Remegek szedulok nehezen kapok levegot ajulas erzesem van,hiaba veszek be gyogyszert nem hasznal.

Mit csinaljak?


2018. aug. 26. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit és kérdezd meg.
2018. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
ha jól látom a gyógyszer mellékhatásai között felsorolják a légzési nehézséget és a szédülést is.keress másik orvost,mást nem tudsz tenni.mi a betegsége kiváltó oka?a doki csak mondott valamit hogy min kéne változtatni.
2018. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.

A doki szerint orokoltem (nagynenem depresszios,unokanoveremnek uvyan ez szorongasos-panikbetegseg)

Semmi valtozasrol nem beszelt hogy mit kellenne es mit nem

2018. aug. 26. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ú Rivotrilt utálom! Általában bipoláris zavarra szokták felírni, nálam pont azt okozott! Szólj az orvosodnak, hogy nem jó és adjon másik nyugtatót! Frontin-t kellett volna kapásból adnia, de én a helyében 2es Xanaxot írtam volna fel!
2018. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.

Az elejen Frontint szedtem 0.25 de keves volt ugy irta fel a Rivotrilt

2018. aug. 26. 10:17
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Meg kell beszélned az orvosoddal a problémádat. A magad feje után el ne kezdjél szedni valamit!
2018. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kolléganőm is pánikol, kapott valami lesz*rom tablettát, de ami a változást hozta, az a kórházban tbre igénybe vehető relaxációs tréning volt.

Megtanulta a technikát és tudja alkalmazni. Jobban van mostanában.

2018. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!