Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit tegyek?!

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

El kellene már mennem dolgozni, 23 éves vagyok. Több munkahelyem volt eddig de sosem bírtam őket sokáig, mert egyszerűen nem tudtam elviselni, hogy ki kell mozdulnom a biztonságos otthoni környezetemből.

Szeretnék már dolgozni, hogy legyen saját keresetem, hogy ne legyek semmirekellő, de sosem teszem ki a lábam itthonról mert rettegek kint lenni, nem tudom, hogyan jutok így munkához.

Pszichiátriai betegségem van, nem tudom ez mennyire számít most, de szégyenlem már magam mert így a környezetem ( csak aki nem tud a betegségemről) azt hiszi, hogy lusta vagyok dolgozni, pedig nem erről van szó és úgy érzem beleőrülök ebbe.... :(



2018. szept. 11. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj olyan munkát találni, ahol megengedett heti több nap home office, bár ez a végzettségedtől is függ. Ettől függetlenül pszichiáterhez kéne menni.
2018. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez rendszeresen, pszichológushoz is hosszú évek óta.
2018. szept. 11. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!