Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szimpla idegesseg vagy...

Ez szimpla idegesseg vagy mellekhatas?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban mikor felkeltem, azt ereztem hogy szetarad bennem valami hideg. Az agyamban a karjaimban. Olyan erzes volt, mint mikor az idegesseg, feszultseg fut at rajtam, csak ez most tartosabb volt meg valamivel furabb. Ahogy lenyugodtam el is mult, de azt hittem agyverzesem lesz vagy hasonlo. Meg most is nehaneha erzem a karomban, foleg akkor ha eszembe jut es ezen agyalok. Most "emeltem" az antidepit fel szemre, ez lehet az oka? Vagy tulagyalom az egeszet es magamat porgetem? Volt valakinek ilyen? Elegge meg vagyok ijedve. Ha ez lesz hetekig mint mellekhatas en addigra idegbeteg leszek :(

2018. szept. 18. 09:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Panikolasra kaptam egyebkent.
2018. szept. 18. 09:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs összefüggésben a gyógyszerrel. Ez inkább megszállásnak tűnik. Járkáltál mostanság valamelyik ezos oldalon?
2018. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyebkent tetszene a hozzaszolas, meg ertekelnem a humorod ha nem lennek beszrva. :D

De ez tenyleg fura. Amolyan hideg erzes, de belulrol jon. Ez csak sima idegesseg?

2018. szept. 18. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:

3 A megszállás, ha valamit (szellemi lényt) az ilyen.

Erre szokták azt mondani az okosok: Ha rés van a pajzson oda bárki betolakodhat.

Ezért kérdeztem, hogy mászkáltál-e ilyen oldalon? mert előszokott fordulni olyankor is. Lévén, hogy sima világi vagy, és ha már egy világi ezt érzi, ott masszívan bejutott az illetéktelen...

Az a különbség, hogy egy hívő már akkor is érzi a dolgokat, ha csak a közelébe van ilyen, és próbál behatolni, de ami nálad van az már bejutott. Benned van.

2018. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat akkor kimaszhatna belolem mert elegge zavar.
2018. szept. 18. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
5 Világi esetében ha már bent van, az ott is marad. Azt te ki nem tudod parancsolni semmivel. Ahhoz hívőnek és felkentnek kéne lenned, hogy parancsolni tudj neki.
2018. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az RTL-en pont varazsolnak, lehet felhivom oket.
2018. szept. 18. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Te ilyen szarokat nézel? és még csodálkozol, hogy miket szedsz be?:DD
2018. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vicceltem heeee :D
2018. szept. 18. 10:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a megszállás dolog valóban lehetséges?

Most komolyan.


És mi a helyzet azzal, aki megtért hívő, és valami miatt mégis olyan hatás éri. Az le van már védve? Vagy abba is bejuthat?

2018. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!