Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20/f vagyok.

Szeretnék itt segitséget, tanácsot kérni...

Mit tennétek akkor ha sok-sok éven keresztül a célotokat el akarjátok érni csak a szüleitek ezt nem hagyják?

Ez miatt teljesen idegroncs lettem, mentálisan teljesen zavart, kisebb depresszión átestem ezalatt az évek alatt..


Arról lenne szó hogy szeretném az arcomon helyre tenni a hibákat (pattanás utáni hegeket) és nagyon sok éven át mentálisan kikészültem emiatt... most végre van elég pénzem erre hogy elmenjek és megcsináltassam.

Gyűlölöm önmagam és nem tudok mit tenni.


Szüleim pedig még azt vágják most a fejemhez hogy ha képes leszek megcsináltatni az arcomat akkor menjek el a háztól...?

Őszintén kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy vajon milyen szülő az ilyen?

Normális vagy nem?

Vagy én látom teljesen rosszul a dolgokat...

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 8. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem foglalkoznék a hegeimmel, de meg tudom érteni, hogy téged zavar. Elköltöznék a szüleimtől. Nem azért, mert amúgy is elküldenének, hanem, mert nem támogatnak a célodban.
2018. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önálló kereseted van, így nem kell elmondanod a szüleidnek, ha elmész kezelésre. Úgy tudom pár lézeres kezeléssel szépen helyre jönnek a hegek. Lehet féltenek és ezért vannak a kezelés ellen.
2018. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, ha ennyire fontos ez neked. Nem bírom, ha a szülő ilyen, és nem támogat. Sajnos ezt én is megkaptam. Ha jobban fogod érezni magad, akkor csináltasd meg, és később ők is elfogadják, csak utólag legfeljebb.
2018. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia kérdező!


Nekem egy nagyon okos lány mondta ezt:


"Tűzz ki egy célt és azt érd el minden áron!"


Neked, most nagyon nehéz döntéseket kell hozni. A szüleidről anyit, hogy képzeld el, hogy a te gyerekednek olyan az arca, mint a tiéd, te mit tennél akkor?


Sajnos vannak olyan szülők, mint a tiéd, sajna nagyon sok, többek között az én szüleim is hasonlóak. Elköltöztem élem az életem és önismerettel fejlesztem, gyógyítgatom a személyiségem.

2018. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!