Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Hallott már...

Mit csináljak? Hallott már valaki ilyenről?

Figyelt kérdés
Nem látom értelmét az életnek, nincs semmi célom. Nem vagyok depressziós, csak egyszerűen unok már mindent. Anyagilag elég jól állok, a családommal is jó a viszonyom, nem vagyok alkoholista, se drogos. A napjaim úgy telnek, hogy ülök és nézek ki a fejemből és nem gondolkodom semmin.
2018. okt. 18. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress sürgősen egy hobbit.
2018. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Porschét és élvezkedj. Oldja az ilyen negatív hangulatot.
2018. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg van mindened, és még sincs semmid aminek értelme lenne.
2018. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Petrovics698 ***** válasza:
Énis ebben a helyzetben vagyok! Van sok Pénzem de egy forintot nem adnék semmire!
2018. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A napjaim úgy telnek, hogy ülök és nézek ki a fejemből és nem gondolkodom semmin."

Pont ezt hívják depressziónak, nem a szomorkodást.

2018. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Persze ez nem azt jelenti, hogy innentől csak szedned kell az antidepresszánst és minden oké lesz. Valóban keresned kell új hobbikat, célokat az életben, anélkül tényleg nincs értelme semminek. Ha tényleg(!!) jó a kapcsolatod a családoddal, akkor beszélhetsz is velük ezekről.
2018. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es

Nem hobbit, hanem hobbitot!

2018. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!