Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem beteg dolog ezek a hallowe...

Nem beteg dolog ezek a halloween kellékek?

Figyelt kérdés

Bementem ma egy játékuzletbe , kulföldön , európában és megijedtem milyen beteg maszkok es jelmezek vannak .

Tehat NEM IJESZTÖ , hanem UNDORITÓ, BETEGES .

Véres ” cheerleader” jelmezek , pomponlányok diszesen felöltözve , de véres átvágott nyakkal es véres ruhákkal . Harisnyák , feher szinuek , vérrel átitatva helyenként , hajszalagok , véres fátyollal , priccolt vérrel .

Levágott fej , nyaka véres , szemhéjától felakasztva, orrán fülen száján megfeketedett vér , egy kinhalállal halt ember feje .

Felelevenedik bennem a sorozatgyilosokról szòló dokumentumfilmek , hogy ilyen es ehhez hasonló dolgokat gyüjtenek igazi áldozatoktól , ezt élvezik , véres megölt de pl szexi ruhaba öltözött lanyokat stb .

Ki veszi ezeket a dolgokat ? Gondolom nagyon beteg kell legyen az , aki ilyet vesz . Félek . Kik ezek akik körbevesznek , akik körulöttem élnek , es erre élveznek?

Retttegek lassan az emberektöl

Miert nem ijesztö a halloween , ördögmaszk, boszorkanyok , kisertetek stb miert kell beteg , sorozatgyilkosoknak való kellékeket árulni , es a szomorú h van rá igény

Régen 80 as években a remfilmek alatt tenyleg feltunk mert sötet volt , nyikorgó ajtók , sejtelmes dolgok , 90 es évektöl a rémfilmek már beteg, undoritóvá váltak !

Vér, genny , levágott végtagok , stb

Mi történt ?

Kik vesznek körul ?

Olyanok akik szivesen ölnének , csipkéznének bicskával, ha nem lenne a törvény ?



2018. nov. 2. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét.
2018. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arrol van szo hogy az emberek ingerkuszobe magasabb lett, a filmek miatt. De ettol nem kell felni az emberektol, aki beteg az amugyis az, aki nem az meg nem, ne gondold tul ezt az egeszet.
2018. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. De hát ez beteges nagyon , sajnos

Hova szulettem istenem

2018. nov. 2. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
De az. AZ egész társadalom és az összes ember beteg, ahogy van.
2018. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
túlgondolod
2018. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem az haborit fel,mikor ezeket gyerekmeretben is legyartjak.Egy felnottnek meg hagyjan,de egy gyereknek? Es kik azok a szulok,akik ezt megveszik? A lanyom iden veres Harley Quinn- nek akart oltozni,mert latta,hogy egy lanyon is az volt egy masik osztalybol.O meg a batmant se latta soha,nem is tudja ki az a karakter,de azert sirt.Ezakoaztum,egy veres harisnyabol,veres miniszoknyabol,veres haspolobol es veres muhajbol allt,voros ruzs is jart hozza.Es a boltban 4-5 eves kortol kezdodott az arusitasa.( a mindenfele farkasember,meg texasi lancfureszes kosztumok mellett).Ha az ember gyereke boszarkanynak oltozik,lenezik.
2018. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy latom
2018. nov. 15. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl van ez reagálva. A Halloween és a horror kapcsolata elvitathatatlan. A horrornak pedig számos alzsánere van. Például a slasher és gore filmek. Ezek rajongói, vagy az ezen filmekből inspirálódó jelmezeket „jópofának” vagy „menőnek” tartó embereknek nincsenek gyilkos és beteg hajlamai:D Legalábbis igencsak csekély százalékban fordulhat ez elő. Sok horror rajongót ismerek. Magam is az vagyok. Mozgok efféle körökben. Megnyugodgatsz, senki sem fogja átvágni a torkod, ha épp nem néz oda a rendőr:D
2018. dec. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!