Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éve kabitoszerezek.4 éve...

Escobar1985 kérdése:

15 éve kabitoszerezek.4 éve kristalyozok és herbalozok. Hogy lehet leszokni róla? Melyiknek van nagyobb elvonási tünete? Lehet valami bajom ha le állok velük? Egyik napról a másikra

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 18:04
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Fordulj inkább szakemberhez, mert ez olyan amiben több ismeret szükséges.
2018. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
15 év után nem fogsz tudni leállni róla, ha igazán akarod, elvonóra kell menned. Az elvonásnak kemény tünetei lesznek, de ha állod a sarat, és segítséget is kapsz, akkor leszokhatsz. Keress fel egy szakembert, segíteni fog a leszokásban!
2018. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Két hétig nem szívtam egyiket sem. És nem volt olyan rossz mint gondoltam, még este sem.szerintem le tudom tenni orvosi segítség nélkül is. Nagyon erős szervezetem van. Nincsenek testi elvonasi tüneteim ha nem szivok.
2018. nov. 5. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek nem most fognak rajtad kijönni. Hanem ha teljesen kiürül az összes anyag a szervezetedből. Mivel nagyon sok ideje szívod ezért lehet ennyi idő után nem érzed de egy vagy két hónap után igen. Nem akarom a lendületed visszafogni igen is szokj le lehetséges de én biztos ami biztos igényelném egy szakember segítségét is, mert lehetnek olyan pillanatok amikor szükséged lesz rá.
2018. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 15 évben is voltak kihagyasok. Az igaz hogy az utóbbi 3 évben majdnem minden nap szívtam herbalt. kristalyt 1/2 hetente. 2evet voltam börtönben.mikor bekerültem ott sem kellett orvos segisege.2 évig tiszta voltam.akkoriban pedig többet szívtam
2018. nov. 5. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
(:
2023. aug. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!