Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet segíteni neki?

Hogyan lehet segíteni neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm (legjobb barátnőm) és nagyon érzékeny,na ez egy dolog,de mostanában mindent konolyabban vesz,jobban megütik a dolgok mindenen sírni tudna (ma a suliban a wcbe mentem ki vele sírni) és tényleg nagyon nagyon érzékeny,segíteni szeretnék neki ha már seni nem teszi,csak hát nem vagyok pszihológus. Azt mondta a testvére is folyton piszkálja,de azt is mondta,hogy nem szért. Szerintem valami áll a háttérben ami miatt ez történik,és nem csak egy időszak vagy ilyesmi. Az apukájának k*rv@k irogatnak facen,de szerintem nem csalja meg csak rá írkálnak. Van egy barátja,nagyon szereti,de az a fiú még éretlen hozzá,és ez olyan kapcsolat,hogy messengeren love van,amikor meg találkoznak le sem szarjàk egymást, a lány lógna vele,de a fiú ezt nem így képzeli. A lényeg,hogy ko szeretnénk deríteni mi okozza ezt és segíteni is szeretnék neki. Ha van itt valaki aki ért ehhez,akkor szívesen fogadnám segítségét. Helyesírási hibákért bocsánat,mindenkinek köszönöm!

2018. nov. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonytalanság és tehetetlenségérzet! Nagy esély lehet arra, hogy nem tudja kezelni azt, hogy a családja széthullását látja. Bár azért jó lenne konkrétumokat is tudni, de elsőre én nála odahaza keresném az okokat.
2018. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod,én is erre gyanakszom. Miylen konkrétumokra gondolsz?
2018. nov. 7. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet, érdemes lenne leírni egy wc-s sírós esetet. Hogy végül mi vlt az ok. Mik hangoztak el? Milyen gondokról számolt be? Azaz, amiket konkrétan tudsz.


Nem fogom tudni nézni mindig itt a választ, így ha úgy érzed, írhatsz itt is, de priviben is.

2018. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki igyon citromfű teából napi 3 csészével. Ha teheti vegyen magának B-MAX nevű vitamint is.
2018. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh értem, leírom privátba,de lehet,hogy ide is kimásolom majd! Mindenki válaszára/veleményére kíváncsi vagyok.
2018. nov. 7. 21:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Más válaszok is érdekelnek🤗
2018. nov. 8. 14:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!