Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olcsó vagy ingyenes...

Létezik olcsó vagy ingyenes egyéni pszichoterapeuta?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem a csoportos terápiák nem váltak be és visszatér mindig a depresszióm és felek hogy lesznek újabb panikrohamaim ezert is szeretnek egyéni pszichoterápiára járni de sajnos edzésre és szemelyi edzőre sincs pénzem nemhogy pszichiáterre

Kérlek ha tudtok valakit írjatok még mert nagyon kétségbe vagyok esve hogy egyedül nem bírok kilábalni ezekből

Előre is köszi!



2018. nov. 12. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Megyeszékhelyeken, meg ahol a kórházban van pszichiátriai rendelés, ott legtöbbször van pszichológus is, akihez a pszichiáter tud beutalni, ezek ingyen vannak.

Ha budapesti vagy, van a VIKOTE, ott csak 3000 Ft / alkalom a terápia, viszont elég hosszú a várólista.

2018. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó lett volna a vikote de már lassan 2 hónapja nem tudnak nekem délutáni időpontot adni, esetleg van még ehhez hasonló olcsó hely?
2019. jan. 10. 12:14
 3/4 Hajni683 válasza:
Létezik, ez szolgálat. Jómagam is havi szinten 1-2 alkalmat vállalok. Persze a problémától függően.
2019. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ön hol vállal vagy hol vannak ilyen helyek?
2019. jan. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!