Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magába forduló, világvége-hang...

Magába forduló, világvége-hangulatos emberek vannak itt? Mesélnétek róla mikre szoktatok gondolni?

Figyelt kérdés
Nem kamu, komolyan kíváncsi vagyok.
2010. jún. 26. 15:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én ilyen vagyok, nem szeretek élni, mert gyűlölöm magam, és annak ellenére, hogy tudom az okát, hogy mi miatt, mégsem változtatok rajta, és így mégjobban gyűlölöm magam... :-( Gondolkozni..., hmmm, általában azon, hogy meddig élek még, lesz e az évek folyamán valami haszon belőlem, ilyesmik.

Nem vagyok emo-s, ezt nem tudja rólam senki..., csupán ilyenkor, a szobámban ülve tör elő ez belőlem.


20/L...

2010. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulni kéne.... holnapután vizsga....meg fogok bukni...nem emlékszem a vizsgaidőszak előtti életemre....kéne egy jó csaj... stb :-D
2010. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
olyasmi vagyok mint az első , csak még 2012-ről álmodozok , elképzelem sokszor hogy fogok meghalni esetleg megölni magam amikor unatkozok ilyesmi :P
2010. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

remélem van valami halálos betegségem, amiben végre meghalhatok

dee áá, nincs ilyen szerencsém hogy meghaljak

nem eszek mert még a kaját sem érdemlem meg

hogyan legyek öngyilkos, mikor, hol

Istenem, mi rosszat tettem,hogy így büntetsz

Miért? Miért??? MIÉRT????????????

2010. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindíg a nőkre szoktam gondolni. Bízom benne, hogy a világvége is így fog majd érni....
2010. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19:37-es


nekem ugyanez van, nem eszek, mert arra gondlok h még ennyit se érdemlke, hogy vegyenke nekem kaját:S

bocsék egy érzés, öngyilkosság meg kb mindennap eszembe jut, csak gyáva avgyok hozzá

2010. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

14.22

azért jó tudni hogy nem vagyok egyedül :)

bár pocsék egy érzés tényleg, s hiába segítek pl a házimunkában, akkor is úgy érzem, hogy nem érdemlem meg :(

2010. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért pont az én testemnek lett ilye nsanyarú sorsa?(rendellenesség)

Miért nem tudok beszélgetni társaságban(18 éves fiú létemre életmeben 1 lánnyal tudtam kommunikálni összesen

Mikor jön meg a feketén vett nyugtató, mert anélkül 3-4-5 óra míg elalszok és reggel korán kelek.

Mikor jön meg a szintén feketén vett altató, amit már nem csak altatásra használok?


Naggyon-nagyon letömörítve.

2010. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra szoktam gondolni h utálok kimenni az utcára mert megbámulnak amilyen elkeseredett fejem tud néha lenni.

Meg ha megaláznak vagy csak kényelmetlenül érzem magam olyan "de jó lenne már hazamenni" érzésem van, csak az a baj h otthon is ezt érzem.

2010. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én azért vagyok itt, mert mostanában elkezdtem hobbiszinten pszichológiával foglalkozni.
2010. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!