Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Jártam pszichológushoz szorongásos problémáim miatt, de sokszor elkéstem tőle, és úgy látja, hogy nem teszek saját magamért semmit, ezért azt tanácsolta, hogy szedjek gyógyszert, és később menjek vissza hozzá. Szerintetek ennek van értelme?

2018. nov. 28. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok szakértő, de szerintem nincs. Nekem tuti elvenné a kedvem attól, hogy valaha is menjek hozzá... Teljesen értelmetlen. Nekem is az a bajom most, hogy nem teszek magamért, de ez pont egy pszichés probléma és a pszichológusnak kéne segítenie, magától nem javul meg és szerintem gyógyszertől sem.... Neki kéne segítenie, nem fogom fel, miért vár el egy eleve magasabb szintű pszichés állapotot, mint ami van (már ha van, mert lehet, hogy más miatt késel el. én is késős vagyok és ezen tuti nem segítenek gyógyszerek).
2018. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg igaza van a picológusnak. Ő nem tud meggyógyítani, ha te semmit nem teszel magadért. Olyan, mintha erősödni és fogyni szeretnél, de sportolni nem.
2018. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek idoben az idopontomra, de egy masik pszichologushoz.
2018. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másik pszichológust keresnék!
2018. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 26. 13:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!