Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Boderlineosok ti hogy tudtok...

Boderlineosok ti hogy tudtok megbirkózni ezzel a betegséggel? Hogy tudtok ellenállni az öngyilkos késztetésnek?

Figyelt kérdés
Ezt kérdezem én úgy mint boderlineos. Sok öngyilkossági kísérlettel magam mögött.
2018. dec. 4. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen, nem veszek róla tudomást. Ha nagyon erős, akkor mindig arra emlékeztetem magam, hogy micsoda fájdalom lenne ez a családomnak, és a barátaimnak. Nekem ez nagyon sok erőt ad. Meg tudom, hogy úgyis lesz jobb. És is nagyon sokat szenvedek, de ez semmire sem megoldás.
2018. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresem az örömet az életben. Az apróságoknak is felfokozottan tudok örülni, szóval ez is egy megoldás lehet. Az más kérdés, hogy nem mindig találom meg az örömet... Olyan könnyen boldoggá lehetne tenni, és mégis sokszor vagyok szomorú, ideges.


Én már azzal elégedett vagyok, hogy legalább csökkentek az öngyilkossági gondolataim, még ha nem is szűntek meg sajnos.

2018. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oszinten? Miutan egyik probalkozasom sem sikerult, belattam hogy elobb leszek fogyatekos, mint halott. Az meg mindennel rosszabb. Baromi nehez rendesen veghez vinni. Iszonyat batorsag kell hozza. De inkabb ne legyen hozza batorsagod, kell lennie valami kiutnak.
2018. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt már pár éve sajnos egy próbálkozásom.. "Saját döntésből"hazaegedtek és jártam minden féle pszicho dokihoz.. de semmi sem használt és megintt ott vagyok, hogy megölöm magam..
2018. dec. 7. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Első, de/és igazából Mindegyikőtök! Én nagyon örülök így ismeretlenül is, hogy még köztünk Vagytok!!! :)) Ti vagytok a világ egyik legerősebb emberei, sose adjátok fel! :)

Nagyon boldog áldott új évet Nektek!

2019. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "még"-et úgy értettem, hogy egyszer mindannyian meghalunk, remélhetőleg természetes halállal.
2019. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!