Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy szochiopata...

Lehetséges hogy szochiopata vagyok?

Figyelt kérdés
Felfigyeltem arra, hogy nincsenek emócioim.Nem érzem szomorúnak magam, nem tudok örülni.Nem érzek empátiát, nem hiszek a szerelemben,és csak az eszemre hallgatok.Amikor megtudtam hogy átmentem a nyelvvizsgán sem érztem semmit.Úgy éreztem ez így van jól, és nem tudom mit tettem volna ha nem sikerül.Vannak önpusztító hajlamom:vagdosás(többnyire önutálat miatt) de nem cigizek, nem drogozok,nem iszom alkoholt, és nem bulizom.Észrevettem hogy nem alakítok ki kapcsolatokat, de ragaszkodom a családomhoz, a kevés barátomhoz.A legnagyobb félelmem az unalom.Olyankor fura dolgokat csinálok, pl.egyszer robotot építettem, a mentos+kóla kombóval zsákokat emelgettem, híres megoldatlan gyilkosságokat próbáltam fejtegetni.Ha egyedül vagyok, akkor elmondom amit gondolok, többnyire hangosan.Ha suliba megyek akkor, akkor otthon lejátszom magamban a lehetséges párbeszédeket, hogy könnyebb legyen. Néha úgy veszem észre megijesztem az embereket.Tényleg megőrültem, vagy más a baj?Utána olvastam, a tünetek a szochiopata (antiszociális személyiség zavar)betegségre utalnak, bár tudom hogy az internet sok mindent eltorzít és nem lehet egy-egy tünetet kiragadva diagnózist felállítani.Ti/önök mit gondoltok/gondolnak?16/l
2018. dec. 9. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió társul érzelemmentességgel. Az, hogy még falcolod magad, az is egy nagy jel, hogy baj van.
2018. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szociopaták nem kérdezik magukról meg ezt...minden második tini az akar lenni.

Ilyeneket én is csináltam, lehet enyhe adhd ami depresszív vagy szorongó magatartással párosul, beilleszekdési zavarral stb.

2018. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Szükséges phszihológushoz fordulnom?Ha igennhogy mondjam el a szüleimnek?
2018. dec. 9. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Anya, Apa, vagdosom magam, pszichológusra van szükségem.
2018. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Minden lehetséges, de elsősorban az a biztos, hogy hajnalban 4-kor nem kell kelned megfejni a teheneket, utána elkészíteni a reggelit a 9 testvérednek majd 6 után kimenni a krumpliföldre kapálni, utána 9-kor hazamenni és megcsinálni a nagymosást, tekenőben sikálva az ágyneműt....
2018. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szociopata biztos nem vagy :DDD Inkább depressziós annál inkább. Én felkeresnék egy pszichológust.
2018. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, hogy szociopata. Antiszociális személyiségzavar létezik. De neked semmi bajod csak kamaszodsz :)
2018. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez depresszió maximum.
2018. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!