Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás vagyok. Legtöbbször...

Bulimiás vagyok. Legtöbbször kézzel tömöm magamba az ételt, dobozból, zacskóból, amiben a kaját megveszem, nem is emlékszem mikor ettem utoljára asztalnál ülve, szépen megterítve. Ez nálatok is van így, akik bulimiások vagytok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Te nem bulimias vagy hanem falank. A bulimias az ellenkezojet csinaljat amit te, nem tomi magaba a kajat.
2018. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
#1 es! megírtad az igazat, le lettél pontozva. Ilyen kérdésekre olyan választ kell írni, amire a kérdező vevő.
2018. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
akkor nem vagytok tisztában a bulimia fogalmával.
2018. dec. 19. 18:52
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A bulimiásoknak falási rohamaik vannak, ami után bűntudatot éreznek és hánytatják magukat... Te ezt csinálod?
2018. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Csak dugiban. Es sotetben vagy felsotetben,amikor senki nem lát es nem tul gusztusosan:/tomom magamba
2018. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Ezek szerint te nem ismered a szó jelentését és még okoskodsz is.

[link]

2018. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így van, mert mi bulimiásak vagyunk.
2018. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bulimiásként minden éjjel Mikulás volt. Mintha egy perverz összeválogatta volna magának a leginkább kedvére való nőket, majd szépen leültette volna őket maga elé megkötözve, kiszolgáltatva kénye-kedvének. Csak éppen a kaják nem vágnak fancsali, ijedt arcot, mint a nők, így aztán egyértelmű, hogy ami ezek után következett, az abszolút nem nekik szólt, sokkal inkább az üresség, a bűntudat, a szüleimmel való kapcsolat és saját magam ellen irányuló rituáléként zajlott. A megtisztulásé. A megbocsátásé. Néha még azt is eldöntöttem, milyen sorrendben fogok őket megenni, abból a szempontból mérlegelve, hogy mennyire lesz egyszerű kihányni az ételeket. Igazi ínyenc voltam! :D


Szerencsére már vége, elsősorban a felismeréseknek köszönhetően. Rájöttem, miért csináltam, megértettem a működésem, és okafogyottá vált efféle demonstrációja az érzelmeimnek. Neked is azt kívánom, gyógyulj meg mielőbb.

2018. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

9. kérlek szokj le erről, hogy másoknak úgy fested le a bulimiat mintha valami nagy móka lenne. Nagyon sokat ártasz azzal, hogy temérdek kérdés alatt ódákat zengsz az "életstílusodról"... Ez evy nagyon veszélyes betegség, kérlek vigyázz magadra!


Kérdező! Gondolom falás rohamok jönnek rád... pszichiáterhez eljutottál?

2019. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán aggódok érted, csak úgy gondolom, sokat ártasz azzal, hogy temérdek kérdés alatt ódákat zengsz az "életstílusodról"... Szerintem leszokhatnál erről, hogy másokat buzdíts rá. Az orvos nem árt, Te ártasz azzal, hogy mániákusan dicsőited ezt a betegséget.
2019. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!