Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki eszik minden nap homokot?

Ki eszik minden nap homokot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pica betegségben szenvedek, és egyszerűen képtelen vagyok le mondani a homok evésrol.. Borzasztó.. Vettem steril homokot, úgy eszem mintha étel lenne. Szedek a tányéromba és be kanalazom. Sokszor van hogy eső után a koszos földet is össze szedem kint, imádom az esős homok ízét illatát. Már odáig fajult hogy tartok magamnál egy kis zacskóba mindig, mert bármikor rám jön és akkor ennem kell. Orvosok már nemtudnak vele mit kezdeni. Ugyanúgy kívánom ugyanúgy eszem minden nap
2019. jan. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz lehet. Gyogyszereidet meg szedni kene, nem ide irkalni.
2019. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Pica nem feltétlenül pszichés betegség. Sokszor egyszerű vashiánnyal és vérszegénységgel kezdődik. A te esetedben a fent leírtak alapján feltételezem, hogy a doki csinált labor vizsgálatot, ami negatív lett, ezért én pszichés okokra gyanakszom. Szakember segítségét javaslom, mert később jönnek majd a testi gondok, ha így marad minden.
2019. jan. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azért székleted van még?XD
2019. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!