Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek okozhatnakja?

Ezek okozhatnakja?

Figyelt kérdés

- Alapvetően túlsúlyos 30as nő vagyok, nem veszélyes szinten de nem tagadom, az vagyok, már elkezdtem tenni ellene, sajnos későn.


- Ősszel az egyik nap arra lettem figyelmes hogy szédülök, napok teltével csak egyre rosszabb lett, háziorvos írt fel pulzuscsökkentőt ami egész jól rendbe tette.


- Még mindig nem éreztem jól magam, tetőtől talpig kivizsgáltak, megállapították hogy a szívemmel semmi baj, a májamat leszámítva semmi szervi bajom.


- nem-alkoholos zsírmájat diagnosztizáltak


- Közben, ritkán, de amikor nagyon kimerült vagyok néha jelentkeznek pánikrohamok.

---------------------------


KÉRDÉS:

Lehetséges hogy a


Magas TESTSÚLY miatt lett ugyebár ZSÍRMÁJ,

és hogy egy ilyen szervi tényező okozza a pánikrohamokat?

---------------------------


Legtöbb helyen stresszre meg agyi dolgokra fogják rá,

de lehet, volt már köztetek olyan vagy valakinek olyan ismerőse akinél egy ilyen vagy hasonló szervi betegség váltotta ki?


2019. jan. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nálam pl. vas hiány okozta. De azt is az orvos mondta meg. Mindenképp menj el egy konzultációra egy JÓ pszichológushoz. Vagy olyan doktorhoz aki ért pánik betegségekhez. :)
2019. jan. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pszichiáterhez mentem, de határozottan nem is érdekelte a mondandóm, bementem, 10 perc alatt elmondtam néhány dolgot amit kérdezett, felvetettem hogy lehet-e, de egy értelmes választ nem kaptam, egyből kb terelte a szót aztán lepattintott egy gyógyszer recepttel hogy majd egy hónap múlva találkozunk, mondanom sem kell, nem voltam elégedett, nem ezt vártam, nem is érdekelte a felvetés sem, határozottan bunkó volt
2019. jan. 27. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, ezért is említettem, hogy JÓ pszichológus, ne ragadj le annál az egynél, nem ő az egyetlen. Egy konzultáció erejéig akár magánorvoshoz is mehetsz.

De ha nem is az az oka, és en gyanakszik hogy nem, akkor aztán jól jön a pszichológus akivel egy húron pendulsz, mert együtt kiderítitek mi okozza. Ha úgy érzed nem lelki okok, akkor vizsgáltasd ki van e vitaminhianyod.

2019. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!