Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok egy jó és megfizethet...

Tudnátok egy jó és megfizethető pszichiátert/ pszichológust ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Január közepe óta valami összeomlott bennem, folyamatosan szédülök, pánikrohamaim vannak, évekig lenyeltem minden bajt, és most egyszerre tudatosult bennem, hogy elszúrtam a tanulmányaim, az összes baráti kapcsolatom odavan, a szüleimmel annyira megromlott a kapcsolatom, hogy nem beszélek velük, a kistestvéremmel hónapok óta nem beszéltem a családi viszály miatt.

Szóval egy hónapja volt egy durva szédüléses rohamom, amit azóta is vizsgálnak, nem tudnak eddig semmi pontosat. A háziorvos írt fel Frontint, mert nem kizárt, hogy pánikbetegség. Azóta hipochonder vagyok, rettegek az újabb rohamtól, ugyanis a szédülésem nem múlt el azóta sem. Érzem magamon,hogy valóban mentális eredetű a rohamok egy jelentős része, a Frontint nem akarom rendszeresen bevenni a rászokás miatt, de vannak napok, mikor úgy kapkodom, mint a cukorkát.

A háziorvos azt mondta, hogy majd akkor utal be pszichiátriára, ha kizárták a szervi bajt, azonban ez még több hét, akár hónap lehet. Addig nem bírom, éjjel-nappal vagy bőgök vagy alszom. A párom próbál segíteni, de csapdában érzem magam.

Szeretnék egy olyan szakembert, aki segítene nekem újraépíteni önmagam, de ahogy láttam a magánrendelések néhol majdnem 30ezrek. Ennyim nincs rá, a tb támogatott pedig tényleg csigalassan fog megvalósulni. Tudnátok tanácsot adni? Ismertek jó szakembert? Jártatok már hasonló cipőben?



2019. febr. 20. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Szó sincs arról, hogy 30 ezresek lennének a pszichológusok, ne Bagdy Emőkéből és pereputtyából indulj ki. Már 10 ezerért is van, 15-ért már a drágább kategória. Rengetegen hirdetik magukat. [link]
2019. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!