Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minnyire lehetek szomorú ha...

Minnyire lehetek szomorú ha itthon, egyedül, hajnalok hajnalán a sötétben borozok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire. Édesapám is ezt csinálja, és nem szomorú!

Legalább valami jó rozét iszol? :)

2010. júl. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sajnállak, tudom milyen egyedül lenni, olykor az ágyon fekszem, önkieégítek, és bámulok ki az ablakon, és ezt éneklem: ,,Fáj a szivem, jaj de nagyon beteg, orvoshoz én vele úgysem megyek, kibírom én akár hogy is fáj." XD


.../L


Amúgy ezt neked kell tudni ;)

2010. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a szomorúság jele ez. Csak inni volt kedved és csütörtök éjjel senki haver nem ért rá. Majd ma ;)
2010. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye kérdés, ne haragudj. Mi mondjuk meg, hogy te mennyire vagy szomorú? Jobban kéne tudnunk, mint neked? Lehet, hogy csak egyszerűen alkoholista vagy.
2010. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy nagyon hülye kérdés, mintha sajnáltatni szeretnéd magad. De ezt csak te tudhatod hogy miért ittál magadban hajnalban. Miért tőlünk várod a választ?
2010. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak piálni volt kedved,nem szomorú vagy Te...
2010. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól értelmeztem a második választ, hogy az illető, amikor szomorú, fekszik az ágyon, önkielégítést végez, és mulatós zenéket énekel közben ?! :O Hát ez nem semmi!!! :O Hú... :O


Kérdező, neked, pedig ezt magad kell tudnod, hogy miért borozol hajnalban.....olyan nincs, hogy szomorúság barométer, amivel mérni lehetne, hogy mennyire vagy szomorú xD

2010. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!