Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aggógnom kellene?

Aggógnom kellene?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3-4 hétben nagyon nyomott a hangulatom. Állandóan gombócot érzek a torkomban, és kb bármin el tudom sírni magam. Ha sírtam, a rosdz érzés akkor sem múlik el, nem érzek megkönnyebbülést. Kilátástalannak tűnik az életem, azt érzem, hogy elvesztettem azt a pár barátnőmet is, akik voltak. Már régóta azt érzem, hogy nem támogat a családom, de hogy ez most csak felerősödött, és nincs kivel beszélgetnem, és borzasztó egyedül érzem magam. A párommal nagyon eltávolodtunk egymástól. Se a barátok, se a család nem érdeklődik, hogy mi van velem. Nincs kedvem semmihez, nem érzek motivációt arra, hogy felkeljek. És nem tudom, ez hova vezet, hogy fogok kimászni ebből? Voltak már mélypontok az életemben, de ez mindenen túltesz. A munkahelyemen is sokszor érzem, hogy könnyek gyűlnek a dzememben, és hogy folytogat a sírás, és érzem magamon a kollégák telintetét, amitől üvölteni tudnék. 25N

2019. febr. 26. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakíts a pároddal ha szeretnétek egymást nem éreznéd ennyire fosul magad. Írj ha van kedved. En szivesen dumalok veled. A sírás normális. Emberek vagyunk. Rossz hangulatnál stressznél megkönnyebbülést hoz.
2019. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megoldást leírtad te is: rendbe kellene hoznod a kapcsolataidat. Akár egy pszichológussal is elbeszélgethetnél, szerintem segítene.
2019. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!