Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miskolcon ingyenes pszichológu...

Denielx kérdése:

Miskolcon ingyenes pszichológust valaki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szükséges lenne... Nagyon kezdek osszeomolni fejben. Viszont anyagilag nem vagyok olyan helyzetben, hogy ki tudjak fizetni rendes pszichológust.

Tudnátok olyan helyet vagy olyan személyt aki ingyen is vállal?


2019. márc. 20. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatlak nem vagyok szakember de szívesen adok tanácsot, max ingyen ha iskolás vagy
2019. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A MÁV rendelőben 2-ről tudok. Mislai Attila és Velkovics Viktória. De elég sok a várakozási idő. A Semmelweis-ben is vannak, tőlem a pszichiáter megkérdezte akarok e pszichológusi segítséget, de már akkor volt időpontom a MÁV-rendelőben. Először érdemes pszichiáterhez elmenni, és nála is tájékozódni a lehetőségekről.
2019. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Igazából a személyes találkozás lenne nekem jó, azért is szerettem volna pszichológushoz menni.
2019. márc. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!