Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz vagy nem igaz?

Igaz vagy nem igaz?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem tudom eldönteni kinek van igaza. A pszicháterem szerint ki fogok keveredni a pszichés problémáimból és fogok fejlődni viszont a pszihológusok szerint meg nem. Orvosom azt mondta hogy ne higyek a pszichológusoknak. Tavaly a pszichológusom csinált teszteket és abból derült ki hogy személyiség zavaros vagyok illetve 1-3 éves szinten vagyok érzelmileg. Orvosom erre mondta hogy ilyen nincs. Érzelmileg vannak problémáim de ez fejlődni fog azt mondta.

Szerintetek kinek higyek ( elvileg az orvosnak kéne hinnem) Köszönöm a válaszokat!


2019. márc. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak. A pszichológus nem orvos. Neki az a jó, ha jársz hozzá folyamatosan és tolod neki a pénzt. Az orvost köti az orvosi eskü, hogy meg kell gyógyítania.
2019. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy a pszichológus állapított meg a tesztekből olyat is amit el sem mondtam neki de ő kitalálta és igaz volt mert tényleg azt éreztem magamba! De lehet hogy ők sem tudnak mindent egy tesztből és ezért mondta már 2x is az orvosom hogy ne higyem el hogy nem fogok kikveredni ebből az érzelmi szintből.
2019. márc. 21. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól indul. Próbálj magadban hinni és körbevenni magad olyan dolgokkal amik örömet okoznak és olyan emnerekkel akiknek a társaságában jól érzed magad. Olyan dolgokat csinálj amiben sikerélmenyed van. Ezek a dolgok meg fognak erősíteni és egyre jobban leszel. Rólad van szó. Elsősorban magadnak higgy!
2019. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 1 éves szintjén vagy érzelmileg? Ez hatalmas baromságnak hangzik. Hacsaknem mindenen hisztizel és cirkuszolsz, de ezt kétlem.

Én is az orvosra hallgatnék.

2019. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak jó pszichológusok és rosszak is. Szerintem ha a pszichológus azt mondta, hogy a problémáidon dolgozva se fogsz tudni javulni, akkor kifogtál egy rosszat. Olyan nincs, hogy valamin ne lehessen javítani, ha akarod.
2019. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!