Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehetséges hogy egy lány...

Az lehetséges hogy egy lány annyira depressziós legyen, hogy nemi szervi öncsonkítást végezzen magán?

Figyelt kérdés
Például ha az első szex hatalmas csalódás volt, akkor ki tudja vágni a saját csiklóját, vagy feldughat magának bármit úgy, hogy soha nem lehet többé gyereke?

2019. márc. 30. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
(Amúgy nehéz eldönteni hogy ez tudomány, emberek vagy szexualitás témába illik-e, szerintem témáját tekintve mindháromba, de végül tudományba írtam)
2019. márc. 30. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez sokkal több kell mint egy szimpla depresszió. Ez már durván patologikus eset.
2019. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy igen elfajult depresszió. Talán nem is annak nevezném. De hogy orvosi eset, az nyilvánvaló. És hogy akár más oknál fogva más csonkítást (önsebzést) is megtesz, az is nyilvánvaló.
2019. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehetséges, de az nem "sima" depresszió.

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Háááast.... Ezzel megfogott alaposan a kedves kérdező. Léteznek olyan esetek, amikor vagdossa magát valaki, vagy szúrkálja, esetleg egyéb módon fájdalmat okoz saját magának. Öncsonkításos esetek is voltak/vannak. A női nemi szervek igen érzekenyek, a csikló is tele van idegvégződésekkel. Elméletben van rá esély, gyakorlatban én olyannal még nem találkoztam, persze a régmúlt eseményeit figyelembe véve, hogy valaki saját magának csinált abortuszt és hasonlók, nem tartom annyira lehetetlennek sem.
2019. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy valaki pont ezt a pontot válassza a testén öncsonkításhoz, ahhoz valami nagyon komoly szexuális eredetű bajnak kell lennie az elméjében. Valaki aki már az őrület szélére került mert képtelen elfogadni a saját testét (nemét) és ezen felül még komoly mentális problémái is vannak.


Ezt csak azért akartam hozzá tenni, mert gondolkoztam és valójában sok öncsonkító van, pl valaki felhozta a vagdosást, de lehet ennél durvább is teljesen le is lehet vágni egy testrészt de ez még mindig nem ugyanaz az eset, nem ugyanazzal az eredettel, mint ha az illető a nemi szervét gyűlöli ennyire.

2019. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
A szexualitás elfojtása minden rosszat előidézhet.
2019. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!