Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tele vagyok negativitással és...

Tele vagyok negativitással és tagadással és csak 18 vagyok?

Figyelt kérdés

Egyrészt mindenhez negativan állok hozzá és az önértékelésem sem a legmagasabb. Önbizalmam nincs és szinte minden jót megtagadok az élettől mert azt hiszem hogy az élet a legnagyobb szívás a világon. Nem hiszek abbam hogy vala bárkim is lesz mert tudom hogy nem lesz,tudom hogy belőlem nem lesz semmi mert nem vagyok jó tanuló sem. És mindenkit irigyelek mert olyan amilyen és nagyon utálom magam amiért olyen vagyok,sokszor mindig azt gondolom bárcsak valaki mas lehetnék....

Mit tegyek ezzel az egésszel?


2019. ápr. 4. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, plusz rengeteg könyv van a könyvesboltokban amik ezzel foglalkoznak. Önfejlesztés, önsegítés, önvizsgálat. Szerezz magadnak egy jó hobbit amit mindig tudsz csinálni. Segíts magadon és Isten is...
2019. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nezd meg a titok című filmet.
2019. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!