Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi rivotrilt vehetek be 1...

Róbert dávid kérdése:

Mennyi rivotrilt vehetek be 1 nap hogy ne legyen bajom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy albérletbe lakunk,és költöznünk kell hamarosan,mert eladják a lakást én meg nem birom ezt a nagy stresszt,nyomást. az orvosom úgy adagolta be hogy 3x 1mg,de már nem igazán érzem a hatását. Esetleg átmenetileg megnövelném amig lecseng ez az egész mert szét stresszelem az agyamat. szedek mellete más pszchiátriai szereket is. Hány mg 1 nap a túladagolás? Azt elszeretném kerülni,orvossal nem beszélek tuti nem emelné meg,nekem meg szükségem van rá hogy ne szorongjak addigse,más megoldást nem tudok. 28/F

2019. ápr. 5. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz írd meg nekem privibe, hogy az elmúlt 20 napban hogyan szedted. Kidzámolom neked
2019. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem érzed a hatását, mert már hozzászoktál. Annyira megemelheted, hogy nyugodt legyél, de ne legyél teljesen bekábulva. Mondjuk 5x 1. Ha levonult a stressz, akkor csökkentsd vissza, és jó lenne végleg el is hagyni.
2019. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Toleranciád 4,25mg. Tehát a javaslatom reggel 3mg délben 1mg este 3mg.

2019. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen káros hatása van a rivotril nak? Azon kivül hogy addiktiv,függő leszel?miért mondja mindenki hogy szokj le róla? Ha szorong az ember nagyon muszály szednie
2019. ápr. 5. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pl az a káros hatása, hogy a muszáj-t ly-al írod. Nem, amúgy tényleg amiatt momdogatják, mert rászoksz, aztán élni se tudsz nélküle. De amit javaslatnak írtam, szerintem hatni fog, és túl sok meg tuti nem lesz
2019. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne segítene rajtad ebben a helyzetben az orvosod?! Ha ennyire nem bízol a segítségében, nem sok értelme van járni hozzá. Felhívod, elmész, és elmondod, hogy nagyon rossz, stresszes helyzetben vagy jelenleg, nem bírod ezt ki, pocsékul vagy. Valamit mindenképp fog csinálni, hidd el. Azért mondom, mert nem biztos a Rivotril-adag emelése a legcélszerűbb ilyenkor, ezt ne te döntsd el.
2019. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!