Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tramadol rendszeres (napi 200...

Tramadol rendszeres (napi 200 mg) használata esetén milyen gyorsan alakul ki a tolerancia?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták nem fog kialakulni. Nálam kb. 1 hónapig hatot utána már emelni kellett a dózist, aztán megint 1 hónap. Aztán ugyanúgy éreztem a fájdalmat és inkább nem szedem, mert teljesen zombi voltam tőle. Azért lassan hagytam abba az orvossal konzultálva. Lehet, hogy az én szervezetem másképpen reagált, ez egy elég "durva" szer és mindenkire másképpen hat (az orvosom szerint). Én egy elég durva fájdalomra szedtem, de most szerencsére már szedés nélkül is hozzá szoktam annyira a fájdalomhoz, hogy nem kell szedjem. (és ha valaki lepontoz kérem indokolja meg, én leírtam a személyes tapasztalatomat sokáig szedették velem, és azt is leírtam, hogy egyénenként másképpen hat).
2019. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!