Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta vagyok depressziós, Nem jutok előre, egyszerűen az életben se karrier, se semmilyen területen.

Nem vezsnek fels ehova dolgozni, csak ilyen alkalmi munkáim voltak.

Most vagyok 27 éves, tehát egy kis panellakás szobájában élni, 0 szociális élet és stb. Szüleim le se sz.nak. CSaládomra nem számíthatok, ők már azt is mondták akasszam fel magam. Semmilyen formában nem támogattak anyagilag sem, csak fizetika rezsit kaját és ennyi.

Hiába tanulok ki még egy és még egy szakmát, ha nem vesznek fel dolgozni a munkahelyek, egyszerűen be is hívnak állásinterjúra , utána nem hívnak már be dolgozni.

Mukanélküliség, pénztelenség, karrier, 0 szociális élet, és itthon kell ülnöm ha nincs éppen alkalmi munkám.

És gondolkodok azon ezt érdemlem? Még egy esélyt sem kaptam semmilyen komolyabb munkahelyen. 2 szakmám is van. Gyógymasszőr az egyik, az felejtős mert nőket alkalmaznak sok helyen a másik meg Logisztikai ügyintéző, ott sem kapok munkát.

Ötletem nincs hogy mégis mit lehet tenni.

27 éves leszek, számoljátok ki hány évet töltöttem a semmittevéssel ugymond itthon. Mi értelme van igy átlépni a 30 ba? Ha a 20 as éveimet sem éltem ki? Súlyos depressziós is vagyok persze, de már voltam bent a munkaügyi hivatalnál, elvégeztem tanfolyamot szintén nem találtam vele munkát. Nem akarnak pályakezdőket alkalmazni sehol szinte egyik cég sem.


2019. ápr. 18. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős helyzet. Munkaügyi tanfolyamai kalap szamócát sem érnek. Mindenhova tapasztalat kell, kivéve az elviselhetetlenül trágya melókat, ahonnan mindenki fejvesztve menekül.
2019. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen , vannak hírdetve ezek a munkaközvetítő cégek által hírdetett munkák. Nem is lenne baj , na de amikor közlik hogy 10 óráznod kell, és csak minimálbérbe jelentenek be, és se betegszabadság nincs se semmi. Az összes munkaközvetítő cég ezeket csinálja. És az adott cég ahol dolgozol nem vesz fel saját állományba, mert nekik az ugy jobban megéri ha munkaközvetítő által , nem kell adót fizetni, se járulékot se semmit.

És a munka meg általában monoton vagy kemény fizikai munka.

2019. ápr. 18. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!