Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek bevenni bármilyen...

Miért félek bevenni bármilyen gyógyszert és vitamint?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok és pánikbeteg. A terhességem alatt jött ki. Sokszor vannak rosszulléteim, a szorongást és pánikot leszámítva is. Szédülés, ájulás érzés többnyire és zsibbadás. Azt mondták magnézium és vas hiány lehet. De én magnéziumból is csak fél tablettát veszek be és gyógyszert sem merek szedni igazából, értem ezt pl. úgy, hogy most nemrég köhögtem, de láz semmi nem volt és felírták a köptetőt. Ez 3 napja történt, de nem mertem bevenni. Miért van ez velem, miért félek mindentől? Vettem sedatif pc-t abból sem mertem beszedni, mert nem tudom, hogyan hat.
2019. ápr. 19. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a pánikbetegséged előtt sem voltál kísérletező kedvű.
2019. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sedatif pc-t nyugodtan beveheted, semmilyen komoly hatóanyag nincs benne. Mint egy drága cukorka.
2019. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd be a Sedatific PC-t nekem szokott használni 3x2 szem. Citromfű teát is ihatsz nyugodtan. Ha elmész a panaszoddal orvoshoz, akkor kaphatsz rendes nyugtatót is. Nekem adtak, mert folyamatosan görcsöltem. Meg is született a lányom 28 hétre. Ilyen idős terhesen már szedhetsz pár féle gyógyszert, ha mindenképp szükséges. Csak olyat, amit orvos javasol.
2019. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!