Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek,és egésznap számítógépezek egészen estig,és lefekszek aludni,vagy ha éppen nem azt csinálom,akkor alszok vagy fel alá mászkálok,nem tudok magammal mit kezdeni. A házból meg nem merek kimenni.
2019. ápr. 20. 19:04
 1/3 anonim válasza:
100%

Pacsi

Bár én most kaptam állatot, szóval egy hagyafnyit többet vagyok kint

2019. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz kimenni? Más hobbid nincs? Sétálj a friss levegőn, jót tesz. Ne gubózz be, mert bedilizel.
2019. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális szülőkkel élsz? Van pénzed kevés? Ha dolgozol az más, de gyerekként, ha szülők beleegyeznek, szerezz egy kutyát. Szobacirkáló keveset eszik, kevesebb pénzből is el lehet látni, igaz az orvosra is gondolni kell, ha bármi van. De miatta ki kell menni utcára, mert vinni kell sétálni. Én is azért hoztam egyet,mert így a munkán kívül nem itthon kell megrohadnom. Van kivel sétálni, van okom kimozdulni. Macskák miatt is választottam kicsi kutyát meg nem szeretem a nagyot a lakásban. Szét unom a belem, de elmosogatok és megyek ki a kutyával egy körre. Még kölyök, így a sétát is tanítani kell neki.
2019. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!