Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 évig szedtem a frontint.Aztán mostanában rájöttem, hogy remek életem van és nincs rá szükségem. fokozatosan, bár nem mondanám szakszerűnek, de letettem. 6 hetem úgy telt el mint még soha, iszonyú boldogságot éreztem.Majd letettem a fogamzásgátlót is amit PCOS betegségre szedtem. Még 2 hét és metformin kezelést fogok kapni.

Ezután kezdődött hányingerrel és szédüléssel rá 1-2 hétre félelmekkel, most már pánik roham szivfájdalom .halálfélelem stb. már 8 hétnél járok egy orvos se tudta mi bajom, most már tudom, hogy most jöttek ki az elvonási tünetek. Igy elmentem az orvoshoz aki azt ajánlotta, hogy feküdjek be és még több gyógyszert fognak belém tömni 8-10 napig tart utána menjek addiktológiára. Sok valakitől hallottaam, hogy erről a sz*rról a leszokási időszak ennyire borzalmas és ki kell birni.Ti kibirnátok a szenvedést vagy befeküdnétek és lehet kb soha nem tennétek le? :/


2019. ápr. 30. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes végeztem tesztet
2019. ápr. 30. 17:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Benne van a beteg tájékoztatóban hogy csak orvossal együtt szabad letenni, pont ezért mert ha nem szakszerűen rakja le az ember akkor ez lesz. Akkor is előfordulhat megvonási tünet de nem nem olyan drasztikus. Én nem mennék be semmi értelme, csak rosszabb lenne mint most. De te döntesz.
2019. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, közben elmúltak a tüneteim, és én is azt látom, hogy semmiképp se fogom többé szedni ezt a ...
2019. máj. 1. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!