Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legjobb barátnőm nagyon...

Legjobb barátnőm nagyon szeretne egy kisbabát, de évek óta nincs párja sem és pszichésen belebetegedett, játékbabával játszik, hogyan segíthetnék neki? 25L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a legjobb barátnőmet, rendkívül közel áll hozzám. Már nagyjából 8 éve áll hozzám nagyon közel, minden nap beszélünk Facebook-on, gyakran személyesen is.


Tudni kell róla, hogy ő 34 éves és már 4 éve annak, hogy nincs párja. Nagyjából 2 évvel ezelőtt jött nála egy erős érzés, hogy "én nagyon szeretnék anyuka lenni".


Kereste a párját ebben a 4 évben folyamatosan, de nem járt sikerrel. Nagyon szép és kedves, okos, aranyos lány, aki imád festészettel foglalkozni. De a férfiakkal nincs szerencséje, valahogyan sohasem jutnak tovább a beszélgetős randitól, szex sem történt neki 4 éve.


Mostanában furcsa dolgokat vettem nála észre, aggódom érte! Sokat sír, nagyon szomorú, állandóan a baba és párkeresés, szex témán aggódik.


Korábban gyönyörű festményeket készített, amik nagyon szép színesek voltak. A mostani munkái szinte csak sötét árnyalatban, fekete-szürkés hangulatban készülnek el és fájdalomról, veszteségről, szomorú dolgokról szólnak. Holott régen majdnem mindig vidám témákat festett, virágokat, erdőket, állatokat.


Legutóbb amikor voltam nála, olyan dolgot láttam ami nagyon mélyen elszomorított engem. Nem mondta még soha, most sem beszélt róla, de láttam hogy van egy játékbabája a szobájában. Lehet, hogy elfelejtette eltenni, mert eddig még nem láttam elől. Szépen fel volt öltöztetve, volt ott pelenka is, játékok, cumisüveg, minden szükséges dolog ami kell egy igazi babának.


Amikor bejött a szobájába, látta hogy én észrevettem a babát és nagyon le volt sokkolva. Megkérdeztem tőle, hogy miért van itt ez a játék baba, majd szinte rögtön elkezdett sírni és azt mondta, "Mert ő az én kisbabám!"


Azt válaszoltam neki, "De ez a gyerek nem igazi Csilla, ez csak egy játék baba!". Aztán átöleltem őt és ő sírt és mondta, "De annyira szeretném hogy igazi legyen!"


Komolyan aggódom érte és nem tudom mit tegyek. Korábban volt neki pszichológusa, még évekkel ezelőtt. Úgy érzem, szerintem megint érdemes lenne felkeresnie egy szakembert, mert ez a játék baba dolog borzalmasan megijesztett engem és sajnálom őt.


Mégis mit tegyek? Félek hogy én kevés vagyok önmagam hogy segítsek neki és attól is félek ki fog futni az időből a baba projekt kapcsán, hiszen már 34 éves és nincs párja sem.


2019. máj. 5. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

szex sem történt neki 4 éve.


Ez, és az írásod többi része alapján is max 15 vagy.

2019. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Örökbefogadás vagy donor.
2019. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
71%

Talán épp ezért nem talál párt.


A férfiak többsége eléggé megriad ha a nő, akivel ismerkedik egyből a gyerek témával jön.


Pasit nem tudsz neki szerezni, szülni nem szülhetsz helyette... Orvoshoz viszont el tudod kísérni.

2019. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Mese, mese, meskete
2019. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem a Rosalindaban volt?
2019. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
20%
Nagyon szomorú ez a történet :( Hogyha igaz, akkor próbálj meg neki mesterséges megtermékenyítés ügyintézésében segíteni!
2019. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ah, ilyen a vilagon nincs, akkora kamu!
2019. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elsőként szeretném elmondani hogy borzalmasan fáj, hogy segítség helyett csak gúnyos és gonosz megjegyzéseket kap a kiírt kérdésem. Én abban a reményben fordultam hozzátok, hogy segítsetek a barátnőmnek, tanácsokat adjatok, de ehelyett viccnek fogjátok fel az egész szituációt. Ezt minimum sértőnek és szomorúan tartom. Ha szerintetek "vicces" ami történik vele, akkor kérlek, gondolkozzatok el mélyen a dolgon. És azon, hogy milyen emberek vagytok. Köszönöm.
2019. máj. 5. 14:34
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez nem mese, akkor sürgősen keressetek neki minimum egy pszichológust, bár lehet ez az eset már inkább pszichiátert kíván.
2019. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Melyik valasz gunyos, illetve viccelodo?
2019. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!