Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne borítson...

Mit tegyek, hogy ne borítson ki ennyire?

Figyelt kérdés

Nővérem volt párja úgy beszél velem, hogy az tűrhetetlen. Áldom az eget, hogy szétmentek.

Rászóltam a gyerekükre, hogy 10évesen ne b-oljon a nővérével illetve, hogy menjen haza anyák napjára hiába az apjával van éppen.

Mindezt szombaton. Erre tegnap kaptam egy ilyen üzenetet: Mégegyszer a gyereket ne merd basztatni

és ellenem uszitani te meddő k. 😡😡😡

Van apja , anyja és testvére , ők majd rendre utasitják !!

Tesóm meg nem foglalkozik vele, soha nem véd meg és azt mondja hagyjuk őt ki ebből.

Na ez annyira kiborított, hogy reszkettem, rosszul voltam. Egész délután mondtam neki magamban a magamét. Hajnalban felkeltem, egy órát fent voltam, a vérnyomásom 160/100 volt.

Most is kivagyok lelkileg, feszül a mellkasom, hasfalam, gyomorgörcsöm van. Hiába mondom magamnak, hogy nem kell vele foglalkozni, engedjem el, nem számít mit mond.

Hogyan tudnám azt elérni, hogy ne essen ez rosszul? Pedig nagyon igyekszem letojni a dolgot.


2019. máj. 7. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsu örülni de kívülről nézve a problémát magadnak csinálod. Nem a te gyerekeid. Miért szólsz rájuk? Nem a te dolgod. Főleg azért nem értem mert közben a testvéredet nem is érdekli a dolog. Nem kért meg, hogy küzdj érte. Mahadnak keresed a bajt. Talán el kéne kerülni a tesód exét a gyerekkel meg ha fontosak neked akkor együtt lenni ha a testvéreddel vannak. De ha nem rád vannak bízva akkor ne te neveld őket. Mert nem te vagy az anyjuk/apjuk. Ha a férfi meg bunkó. Nem fog megváltozni. És bármennyire elvárod tőle az udvarias viselkedést soha nem fogod megkapni. Így elkerülni kéne mert csak az ilyen esetek száma fog nőni, te meg idegbajt kapsz. A saját életeddel kéne foglalkozni nem a tesódéval. Legalábbis amíg ő nem kéri a segítséged addig ne szólj bele.
2019. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. De a nagyobbik kérte a segítséget. Sokszor. Hozzám is akart költözni. Én is szoktam a kicsire vigyázni, de így se szólhatok rá. Elkerülöm amennyire csak lehet. De azt szeretném ha nem hatna meg ha bánt.
2019. máj. 7. 18:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a pasit kerülöm nem a gyereket.
2019. máj. 7. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!