Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
róbert dávid nevű felhasználó kérdése:

Rivotrilt hogy tegyem le teljesen?

3x 1 mg ot szedek és leszeretném tenni,abbahagyni. mert már nem használ.megemelni nem akarom,mert annál nehezebb letenni. az orvosom szarik rám,megkérdezi hogy vagyok mit hogy szedek felirja azt ennyi.Magamtól tettem le a Xanax ot is anno,de a rivotrilt állitolag nehezebb , néhány tipp??? 28/F

Keress kérdéseket hasonló témában: nyugtgató

máj. 13. 12:49  Privát üzenet  

A válaszok
3 naponta csökkentsd 0.125 mg-al.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 13. 13:36 Privát üzenet
A körömreszelő a te barátod.....minden nap picit többet reszelj le belőle. Csak elfogy egyszer. Nem viccből írtam!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 13. 16:07 Privát üzenet
Dreams and dreams nevű felhasználó válasza:

Az 1/2-es hozzászólónak írom: ha te így tetted le, így hagytad el 3 naponta,akkor hatalmas akaraterőd van.

De nem ez a megoldás, hanem az hogy 2-3 hetente csökkenteni 5-10%-kal.

# 3/3Időpont máj. 17. 08:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkatarsam bekattant. Halkan elkezd szidni, aztan 5 perc es full normalis. Közben a szeme teljesen piros. Mikor kire szall ra. Milyen betegsegre utalnak ezek a jelek?
Rivotrilt elszabad rágni?
Valakinek sikerült már a Rivotrilt teljesen abba hagyni hosszú idő után?
Pszichológusom teljesen beijedt, amiért benyomtam egy egész üveg rivotrilt?
Most hagytam el teljesen a rivotrilt, miért van az, hogy azóta korai magömlésem van?
Pszihés gondjaim vannak sertralin ratiopharmot + rivotrilt kaptam nagyon félek szedni de muszáj! Cimbalta teljesen kiütött ezért félek ezektől is. Van valakinek tapasztalata?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!