Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom letenni az alkoholt,...

Nem tudom letenni az alkoholt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem iszok üresnek érzem a mindennapokat, unalmas a valóságban élni, nincs semmi ami motiválna igazán, nyílván depressziós hajlamom van valamennyire, szeretnék ebből kijonni.. 25 éves vagyok. Kíváncsi lennék aki volt így hogyan és miként sikerült.
2019. máj. 20. 19:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
"Maradj mindig nyugodt" ez mekkora tanács 😂🤣😅 Mert biztos hobbiból ideges. Eddig nem jutott az eszébe, hogy meg is nyugodhatna. 😁😁😁 Jó, hogy szóltál neki. 😁😁 Egyél gyümölcsöt 😁😁 Tényleg ugyan az az életérzés, mint a pálinka. 😁😁 Bocs de ez egy röhej. Én is adok neked egy tanácsot. Tanulj meg helyesen írni, mert nem csak az ciki amit írsz, de az is ahogy.
2019. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#3 tökéletesen leirta.


Leszokni kb 2-3 hét fizikailag. Én annyit voltam korházba begyógyszerezve. Utánna jön kb 2-6 hónap idegrendszeri felépülés. De utánna marad a valóság...és az már csak rajtad múlik hogy milyen lesz. Az enyém szar. Utálom is rendesen, de félek attól amit a kórházban átéltem 7,5 éve.

Szóval nem az alkoholt nem tudod letenni hanem a valósággal nem birsz/akarsz/mersz szembenézni. És amig ezt nem teszed meg, inni fogsz. Mondjuk kiváncsi lennék a mennyiségre amit nem tudsz letenni... Csak feltételezem hogy nem állsz 5:45-kor remegve az esőbe a közért előtt hogy kinyisson és flakonos bort vehess, mint ahogy én tettem...😉

2019. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11-es valaszolo a kerdezonek valaszolj ne annak aki segiteni probal. Valami retardalt selejt lehetsz nyilvan
2019. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam korábban. Az nem segítség, hogy " nyugodj meg, és egyél gyümölcsöt" ráadásul pocsék helyesírással. Ez közröhej.
2019. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Te vagy a kozrohely es szegyene ennek az oldalnak. A temaval kell foglalkozni kicsi baratom nem beleugatni aki segiteni probal. A helyesirasodon kivul egy nagy nulla vagy mint ember, de mar megtanultam hogy nem kell lesullyedni az ilyenek szintjere.
2019. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hadjad utlsó válaszoló, kár vitába szállni az ilyen fura alakokkal mint ez. Meg emlitést sem érdemel.
2019. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igazad van 16-os.
2019. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az nyilván sokat segít ha magaddal beszélgetsz. 😁😁😁 Ugyan azzal a fanatszikus helyesírással. 😁😁 Zseniális.
2019. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18 azért ez tényleg durva. Még nem láttam ilyet, hogy valaki igy probálja igazolni a véleményét...

Ez már-már az orvosi eset határát súrolja!

2019. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"Sajnos" nem értettük mit írtál. Nem beszélünk parasztul. 😁😁😁
2019. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!