Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen a legjobb...

Depresszió ellen a legjobb gyógymódok?

Figyelt kérdés
Bármilyen tanács jöhet.
2019. máj. 30. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz#rom tabletta. Nekem bevált.
2019. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

pszichológus heti egyszer


egy pozitív életfilozófia kidolgozása (én sok keleti vallásban találtam olyan egyszerű szépséget, amivel azonosulni tudok)


kevesebb idő olyan emberekkel, akik mellett nem szereted magad, és több idő olyanokkal, akik támogatnak és elfogadnak


rendszeres testmozgás, akár csak napi 20 perc a szobában, de kint még jobb


több kis rövid távú, és néhány hosszabb távú cél megfogalmazása és összeírása (tényleg nem kell azonnal a világot megváltani, apró dolgok is jók)


esténként egy pohár vörösbor :)

2019. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Antidepresszáns szedés, valamint pszichoterápia. Legjobb a kettő együtt.
2019. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Atidepresszáns szedés semmiképp!!! Csak rosszabb lesz minden.

Ilyan dolgokat csinalj amiket élvezel és sikerélményt adnak és lekötnek akkor nincs időd gondolkozni és szomorkodni. Csak olyan emberekkel legyél akik társaságában jól érzed magad. Tanulj meg nemet mondani! Figyelj a saját vágyaidra és azokat kövesd ne mások elvárásainal próbálj megfelelni. Aludj minden nap 8 órát és sportolj menj friss levegőre táplálkozz egészségesen.

2019. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolósra ne hallgass, nem véletlenül hívják antidepresszánsnak a gyógszert :D
2019. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!