Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A képzeletemben sikeres...

A képzeletemben sikeres vállalkozó vagyok?

Figyelt kérdés

Sokat képzelgek. Konkrétan hosszú időt töltök azzal, hogy kitalálok egy céget és azt tervezem meg. Logót rajzolok, nevet találok ki, leírom a számokat egy papírra, azt számolgatom, üzlethelységet keresek, felveszem a kapcsolatot cégekkel hogy milyen áron tudnék árut hozni? Van hogy el is megyek tárgyalni. Persze semmi pénzem nincsen! Nem becsapni akarok valakit, csak egy idő után annyira beleélem magam a dologba, hogy úgy csinàlok mintha lenne pénzem kivenni egy üzletet vagy árukészletre. Konkrétan elmegyek megnézni az üzletet majd mondom, hogy ‘majd keresem’. Teljesen elképzelem a dolgokat. Biztos közrejátszik hogy nincsenek barátaim és párkapcsolatom se, így sokat vagyok egyedül és sokat jár az agyam!

Egyszer a szüleim vettek fel kölcsönt amikor beleéltem magam így egy cégbe, aztán örültünk, hogy az 5 millióból csak 500 ezer bukta lett a vége! Szerencsére Apámnak pont kellett egy cég így azt át tudtuk írni a nevére később. De látszott akkor is hogy nem nekem való ez. Bár életem legszebb időszaka volt az a néhány hónap. Ingben jártam és zakóban, tárgyalni jártam, üzletet vettem ki, alkalmazottat vettem fel, mentem ide-oda. Nagyon mozgalmas időszak volt, nagyon tetszett. Arról álmodozok a mai napig.


Nagy a baj velem? Mi ez? Kigyógyulhatok belőle valahogy, hogy elfogadjam a sorsom hogy én soha nem leszek cégvezető?


2019. jún. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy most?


Miért gondolod azt, hogy SOHA ne lehetne egy vállalkozásod?

2019. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nemv agyok biztos benne, hogy baj van veled, és sokat beszéltem siekres vállalkozókkal, ninc solyan köztük akiknek ne lett volna nagy buktája...lehet érdemes lenne ebbe az irányba tanulnod kicsit.
2019. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát már 28 vagyok. Nem hinném hogy pénz nélkül lehetne vállalkozni, az csak a képzeletemben működik sajnos. Több százezer egy üzlet kauciója is. Meg az ötleteim is elég elrugaszkodottak.
2019. jún. 3. 07:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulni nem késő, bár az meggondolandó, hogy honnan szerzel hozzá pénzt.
2019. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!