Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Miért viselkedik ilyen furán a hugom?

Egyik pillanatba sír, furán viselkedik (kezével dörzsöli a fejét, fel alá járkál, törögeti a kezét)

Másik pillanatban jó kedve van, beszélget velünk. És naponta ez a folyamat 3-4x van.

Járt pszichológushoz, de már nem akar egyszerűen elmenni. Nem lehet vele beszélni, mert egyből ideges lesz erre a témára?

jún. 12. 16:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyi idős a kisasszony? Ha gyerek, akkor a pszichiátert próbálnám kihagyni, illetve egyébként is inkább pszichológust ajánlanék. Lehet, csak kamasz kor. De ha idősebb, lehet akár bipoláris depresszió is.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 16:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

19 éves

# 2/7Időpont jún. 12. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindkettőnél volt már. Egyik sem használt.

# 3/7Időpont jún. 12. 19:01 Privát üzenet
És ő mennyire volt együttműködő, mennyire akart ő is változni? Ha otthagyta a pszichológust, akkor nem hiszem, hogy maximálisan akarja.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 12. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Epp hogy nem akarja. Semmit nem tudunk csinalni. Ő azt mondja nincs semmi baja és nem fog menni.

# 5/7Időpont tegnapelőtt 12:03 Privát üzenet
Vagy szerelmes. Belölem ezek a dolgokat ez hozza ki ilyenkor mindenki más idegesit mert eltereli a gondolataim az adott személyről. 25N És ilyenkor úgy érzem mindenki utvan van aki miatt nem tudok mellette lenni. Vagy nem az.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont tegnap 08:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van barátja, 3 éve. Jól megvannak.

# 7/7Időpont tegnap 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma ebédnél ettem egy tányér babfőzeléket fasírttal és azóta elég furán viselkedik a gyomrom. Folyton korog, sokat fingok és érzem, hogy hasmenésem is van. Mit csináljak?
A mens. Ciklusom eleg "furan viselkedik" most. Valakinek hasonlo volt mar?
Az egyik barátom (barátom:14/f) furán viselkedik szerintem emos lett. Mit csináljak?
14 éves lány vagyok és nagyon furán viselkedik a szívem. Miért van ez?
Futásnál a térdem mintha furán viselkedik (olyan, mintha kicsit ki akarna lengeni oldalra). Mi lehet ez?
Furán "viselkedik" a testem. Mi lehet az oka?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!