Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz kezelesehez milyen...

Stressz kezelesehez milyen gyógyszer tea a legjobb?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben nagyon magam alatt vagyok. Nagyon sokat stresszelek és van, hogy álomba sírom magam mert aludni se tudok rendesen. Tudom, hogy vannak ezek az erős nyugtató de úgy érzem nekem egy kicsivel gyengébb is megteszi. Melyik a legjobb gyógyszer vagy tea? Csak olyanokat írjátok kérlek ami tényleg segít. Próbáltam már a citromfű teát, hogy jobban aludjak de az nekem semmit se ért. Állítólag nyugtató hatása is van de nem igazán lett jobb tőle.

2019. jún. 13. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Citromfű tea, nagyon finom is és segít nekem hogy este könnyebben elaludjak, ne kattogjon az agyam. Illetve pici lapos kerek tégelyben kapható valami Nervenpflege nevű bogyi. Csak gyógynövényeket tartalmaz, emiatt rém büdös, de nekem bevált.
2019. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Macskagyökér, komló és citromfű tartalmú gyógyszereket próbálj venni a patikában, magnéziummal együtt.

Fizikai aktivitásodat növelni kell, jól szellőzött hűvös helyen aludj (tudom, ez nem egyszerű most, ha nincs légkondid).

Ne mobilozz, tévézz vagy számítógépezz este elalvás előtt

Ha ez nem segít, akkor orvos lásson.

2019. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Levendula, alváshoz, a szűnyogok ellen is jó

Meg a citromfű ahogy már írták

2019. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!