Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azért tényleg ócsárolni kell,...

Azért tényleg ócsárolni kell, meg elhordani minden utolsónak, mert megmondtam neki, hogy "hagyma szaga van"?

Figyelt kérdés

Oda hajolt a géphez a fülembe anyám. Nem megbántani akartam, de nem tudom elviselni ezt a szagot.


Szószerint majdnem kidobtam a taccsot, rendesen öklendeztem, reflexből, nem megjátszottam. Pont előtte újhagymát zabált.


Mi az, hogy arrébb mentem, meg fintorogni mertem. Konkrétan majdnem odarókáztam. Nem az a baj, hogy eszik, de nem közelezhet, hogy szagold... Meg ezért elgordani minden utolsónak, meg üvöltözni.


Vagy régen ilyen nem volt? Érzékeny vagyok a büdösre..


2019. jún. 18. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd anyádat és el tudnád fogadni őt olyannak amilyen, akkor ebből nem lett volna ügy.
2019. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én szeretem. De nem bírtam a hagymaszagot.. Ennyi.
2019. jún. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!